מעוניינים במידע נוסף?
התקשרו אלינו
077-4324101
כיתבו אלינו
צפו במיקומנו במפה
כ"ב בשבט - שיתוף פעולה בית ספרי חילוני ודתי
במסגרת פעילויות כ"ב בשבט - יום גוש קטיף במערכת החינוך, בלט בחשיבותו שיתוף פעולה שנרקם בין בית ספר חילוני בבאר טוביה ובתי ספר דתיים מקבוצת צביה. ההתכנסות הזו לדיון ולימוד בנושא גוש קטיף של תלמידים מרקעים שונים נתנה תקווה אמתית לשיח משמעותי וערכי ודוגמה עבור כלל החברה הישראלית על גווניה.

גוש קטיף הוא סיפור שנוגע לכל ישראלי או דווקא לציבור הדתי? שאלה זו מתחזקת בעיקר בכב בשבט שבו בעיקר בתי ספר דתיים, עוסקים בגוש קטיף. היום התקיים מפגש מסוג אחר. מפגש בין בית הספר הממלכתי באר טוביה. לישיבת קטיף ואולפנת חפץ חיים. מפגש מרתק המאפשר לכל אחד להקשיב לאחר. לאה אידלס תושבת מורג . שיתפה את התלמידים בסיפור האישי שלה. ברגעי הבנין וברגעי הכאב. לאה סיימה במילים "אחים אוהבים אחים". מר ברנע מנהל התיכון באר טוביה אמר שכולנו צריכים לכאוב את הכאב הפרטי של תושבי הגוש וגם לדעת שזה כאב לאומי של כולנו . הרב יועד ראש הישיבה התיכונית צביה קטיף אמר שתושבי גוש קטיף לא מבקשים רחמים הוא למד מהם בעיקר את כוחה של האמונה. האמונה בהתיישבות האמונה ברגעי המאבר והאמונה שכולנו אחים וגם כשיש מחלוקות קשות ביננו. על כןלנו להקשיב זה לזה.
  אם הופרו זכויות יוצרים על ידי שימוש בתצלומים, קטעים אודיו-ויזאוליים ו\או אחרים באתר, ההפרה נעשתה בתום לב. נודה לכל מי שיודיע על טעותנו ונתקנה באופן מיידי.